HAKKIMIZDA – Bilge Güvenlik
Bilge Güvenlik

Ürün talebi ve arıza kaydı oluşturmak için aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz.

 

İletişim bilgileri
Reşatbey Mahallesi
Seyhan Adana
info@bilge.net
+90 (322) 457 22 00
Bizi Takip Edin
Bilge Güvenlik

Bilge
Güvenlik

``Doğru karar, şirketinize güç katar...``

Bilge Güvenlik

2006 yılında sektöre adım atan Bilge Bilgisayar ve Güvenlik Teknolojileri 14 yıldır güvenlik sistemi hizmeti sunmaya devam ediyor. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak güvenlik teknolojileri de hızla gelişmektedir. Bu durum ev ve iş yeri güvenliğinin önemini artırmıştır. Bu doğrultuda müşterilerin güvenlik sistemi gereksinimlerini en uygun ve en kaliteli şekilde karşılamaktadır. Bilge Güvenlik olarak “doğru karar, şirketinize güç katar…” diyoruz

Müşteri Odaklı Çözüm

“Önce yapılan işe güvenilmeli” ilkesiyle hareket ederek, sunduğumuz tüm çözümlerde müşterilerimiz için kullanılacak cihazları en ince ayrıntısına kadar inceleyerek bilgi sunmaktayız. Yaptığımız işlerde odak noktamız müşterilerimizin güvenini kazanmaktır.

Alanında Uzman

Bilge Bilişim olarak müşterilerimize sunduğumuz çözümlerin, can ve mal güvenliğini sağlamak üzere geliştirilen sistemler olduğunun bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu bizim uzmanlık alanımızdır ve her kurumsal yapı gibi, uzmanlık alanında hedeflerini planlamakta; güçlü, sağlam adımlarla ilerleyerek, sektörünün örnek alınan kuruluşlarından birisi olduğu bilinciyle çalışmaktayız.

Proje Tabanlı Çözümler

Güvenlik sistemi ihtiyaçlarına proje tabanlı çözümler üretiyoruz.

Bilge Güvenlik

Bilge Güvenlik olarak; güvenlik teknolojileri alanında kamera, yangın algılama, alarm, geçiş kontrol, fiber optik altyapı ve akıllı ev sistemleri çözümleri sunuyoruz.

Kamera alarm sistemleriyle ev ve iş yerleriniz için güvenlik çözümleri sunuyoruz. Sunduğumuz güvenlik çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor ve sahip olduklarınızı koruyoruz.

Deneyimli ve uzman teknik ekibimiz ile kısa sürede servis hizmeti sunarak, bu alandaki problemlerinize en etkili çözümler üretiyoruz